Jak dbać o napletek 5-miesięcznego dziecka

Witam. Mój synek ma 5 miesięcy. Na jednej z wizyt u pediatry, pani doktor zaleciła mi ćwiczenie penisa maluszka twierdząc że jest lekko zrośnięta skórka. Z kolei na ostatniej wizycie inna pani doktor stwierdziła że absolutnie nie wolno tego robić. Chcę zapytać jak zatem dbać o napletek maluszka i "te" narządy płciowe?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie z dzieckiem do lekarza chirurga dziecięcego lub urologa. Po badaniu bedzie mozna określić odpowiednie postepowanie.