Jak długi jest okres pobytu w szpitalu po przeszczepie skóry?

jak długi jest okres pobytu w szpitalu po przeszczepie skóry po zabiegu operacyjnym popękały mi szwy ORIF złamania kostki bocznej oraz złamania kostki przyśrodkowej i mam nie zrośniente otwory w nodze po operacji

Wszystko zależy po jakim czasie od przyjęcia do szpitala będzie miał Pan wykonany przeszczep oraz jaki będzie stan wgajania się przeszczepu po zabiegu. Okres więc może się wahać od 2-3 dni do nawet 2-3 tygodni.