Jak długo będzie utrzymywał się szum w uszach u osoby po dyskotece?

Witam,około 13h temu wrocilam z dyskoteki gdzie była dosyć głośna muzyka.Odkad wyszłam z lokalu aż do teraz utrzymuje mi sie szum w uszach(nic mnie nie boli tylko strasznie szumi) czy mam iść do lekarza czy poczekać jesCze jakis czas bo to moze byc chwilowe ?nigdy wcześniej tak nie mialam..co to moze byc i jak przebiega leczenie?

Bywają urazy akustyczne powodujące dłuższe zaburzenia słuchu
Według mnie należy walczyć o WYCISZENIE DYSKOTEK!!!
; Jaki ogólny stan zdrowia, tryb życia ?
wskazana pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam i zapraszam