Jak długo dochodzi się do pełnej sprawności ręlo?

witam.23.09 obudziłam się rano z niedowładem lewej ręki.Do dnia dzisiejszego ręka nie jest w pełni sprawna tz. palce nie chcą się wyprostować i dłoń raczej zwisa.Chodzę na rehabilitacje ale jest jedynie bardzo mała poprawa.Jak długo dochodzi się do pełnej sprawności i czy w ogóle jest to możliwe. Mam 38 lat i jestem fryzjerką a bez sprawnej ręki nie mogę pracować. Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam

Witam serdecznie. W tej sytuacji trudno zbagatelizować ten problem. Trudno jednak cokolwiek powiedzieć ze względu na fakt iż nie wiem co spowodowało dany paraliż. Rehabilitacja niestety zwykle jest długa.