Jak długo muszę być na zwolnieniu po tym zabiegu?

Dzień Dobry Mam mieć zabieg usunięcia woreczka żółciowego moje pytanie brzmi ile muszę być na zwolnieniu (pracuje w super markecie )

Standardowo około 3 tygodni przy niepowikłanym zabiegu laparoskopowym. Do pracy biurowej część pacjentów wraca już po kilku dniach. Wszystko zależy od indywidualnych warunków pracy i samopoczucia.