Jak długo nie można karmić piersią po zażyciu Escapelle?

Witam Chcę Zażyć Tabletkę Po Escapalle A Karmię Piersią Maluszek Ma 7 Tygodni. Ile Czasu Mam Nie Karmić Piersią Dzidziusia. Boje Się Ze Jestem W Ciąży Bo Podczas Stosunku Pękła Nam Prezerwatywa. Proszę O Porade.

Nie sądzę aby mogło dojść do owulacji na tym etapie od porodu więc przyjmowanie tabletki nie jest wskazane, tym bardziej podczas karmienia. musiałaby Pani odstawić dziecko na kilkanaście godzin