Jak długo te leki są obecne w organizmie?

Dzień dobry, Od miesiąca stosuje leki przeciwlekowe takie jak dulsevia (50mg) 1 raz dziennie, pregabalin (75mg) 2 razy dziennie oraz trittico (doraznie 1/3 tabletki). Za 2 tygodnie mam impreze rodzina i moje pytanie to czy moge odstawić leki 48h przed impreza, aby sie napic alkoholu(wina)? Czy terepia ulegnie zakłóceniu? Jak długo tego typu leki utrzymują sie w organizmie? Pozdrawiam Ola

Witam! Lepiej rzeczywiście odstawić na kilka dni leczenie, niż robić koktajl z czterech substancji działających na centralny układ nerwowy. Jeszcze jeden problem - nieprecyzyjne (napić się alkoholu tj. do urwania filmu, czy towarzysko - 1-2 lampki). Czy to w jakiś sposób wpłynie na dotychczasowe leczenie, to się zobaczy. Powodzenia W. Łuczkowski.