Jak długo trwa hospitalizacja po zabiegu usunięcia przepukliny jądra?

Witam mój synek będzie miał zabieg przepukliny jądra ma 5miesiecy. Ile będziemy musieli zostać w szpitalu.

Czas pobytu pacjenta na oddziale uzależniony jest od dochodzenia do siebie po zabiegu. Decyzja ta zostanie podjęta przez lekarza. Z reguły to zaledwie pare dni.

Witam , proszę zadać to pytanie przyszłemu operatorowi! Ja nie znam wielkości przepukliny ani rodzaju planowanej operacji-nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie! z.żurawski