Jak długo trwa leczenie erozji rogówki?

jak dlugo moze trwac leczenie erozji rogowki .Juz prawie 5 tygodni codziennie zakladam cornegel, stosuje zapisany Nevanac, Vigamox, dexafree, , na noc corneregel plus masc vitapos, floxal. opatrunek uciskowy i jest coraz gorzej.Chodze na wizyty kontrolne i w kółko przepisywane te sane leki, ile mozna , bo wydaje mi sie ze to juz za dlugo , a nie ma poprawy .Jestem zalamana ..

Jeżeli długo idą antybiotyki to to co się zagoi to się uszkadza, robi się błędne koło.Myślę,że goi Pani owrzodzenie rogówki a nie erozję. Erozja goi się do 7 dni.Trudno mi powiedzieć jak leczyć bo nie widzę oka.Na pewno Corneregel i VitaPOS nie zaszkodzą, reszta to leki na owrzodzenie rogówki. Najprościej erzję wyleczyć soczewką kontaktową. Pozdrawiam