Jak długo w organizmie mogą utrzymywać się barbiturany po jednorazowym zażyciu leku Bellergot?

Dzień dobry, chciałbym zapytać jak długo w organizmie (w moczu) mogą utrzymywać się barbiturany po jednorazowym zażyciu leku Bellergot? U mnie utrzymują się już 3 tygodnie. Czy to jest normalne? Ewentualnie jak przyspieszyć pozbycie się tego z organizmu? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie Postępowanie diagnostyczne i ewentualne Terapeutyczne