Jak domowym sposobem odetkać ucho?

Witam Mam problem,a mianowicie jestem na urlopie dwa dni temu Kapiac się w morzu zatkało mi się ucho, stosowalam środki dostępne w aptece na rozpuszczenia woskowiny bez skutku doszło do tego ból ucha szum ucha od 2 dni i cały czas zatkane ucho ,przeciw bolowo ototalgin i niesty mam wrażenie ,że krople nie wpływają do ucho A tak jak by się wszystko zatrzymuje jak sobie poradzić z tym?

Póki ucho nie bolało to można było je wypłukać prysznicem po odkręceniu słuchawki przy pomocy letniej wody i pod niewielkim ciśnieniem. Ale skoro boli to już nie rób tego i zgłoś się do laryngologa.