Jak duża jest możliwość zajścia w ciążę po podwiązaniu jajników?

Witam, jak duża jest możliwość zajścia w ciążę po podwiązaniu jajników ? Rok temu poddałam sie zabiegowi przy cc. Okres mam regularnie jednak codziennie lekko plamię od czasu cc i podwiązania.Nie wiem czym to jest spowodowane. Do tego czasami czuję dziwne ruchy,jakby ruchy dziecka.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Ciąża jest mało prawdopodobna ale nie niemożliwa