Jak duże jest ryzyko, że zaszłam w ciążę?

Witam. Od kilku miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Krwawienie występowali zazwyczaj albo w poniedziałek wieczor lub we wtorek rano. Jest ranek a ja nadal go nie dostałam. Tabletki stosowałam bardzo regularnie nie wymiotowałam nie miałam biegunki ani nie przyjmowałam żadnych innych leków. Nasz stosunek jest albo w prezerwatywie albo nie jest pełny. Jest ryzyko ze to jest ciąża ?

Lek. Tomasz Budlewski

tak poniewaz nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji prosze koniecznie zglosic się na wizyte kontrolna do ginekologa. a jakie dokladnie tabletki?