Jak działa lek Condyline?

Dzień Dobry Lekarz przepisał mi CONDYLINE, czy ten lek przeznaczony jest dla kobiet? Czy jako kobieta powinnam uzyc na miejsce intymne?

Szanowna Pani,
Condyline stosowany jest w leczeniu kłykcin kończystych.
Lek Condyline nanosi się na kłykciny kończyste za pomocą załączonego aplikatora, a następnie pozostawia do całkowitego wyschnięcia, by uniknąć przypadkowego rozprzestrzenienia się leku na niezmienioną skórę lub błonę śluzową.
/źródło: https://pub.rejestrymedyczne.csioz.gov.pl

Płyn nakłada się miejscowo według zaleceń lekarza.

Condyline można stosować zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Pozdrawiam serdeczne:)