Jak działa lek Postinor?

Witam. Moja ostatnia miesiaczke mialam od 11.07 do 17.07 przy czym moj cykl jest dosc krotki (24-25 dni). 23.07.2017 bylam zmuszona przyjac tabletke Postinor gdyz zawiodla antykoncepcja. Zrobilam to 9 godzin po stosunku. Nie odczulam wielu skutkow ubocznych, natomiast od piatku, 29.07 mam krwawienie bardzo przypominajace miesiaczke. Utrzymuje sie juz trzeci dzien, krew jest jedynie odrobine jasniejsza niz przy mojej normalnej miesiaczce. Czy jest to wczesniejszy okres czy efekt Postinoru?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć