Jak pozbyć się bólu głowy i suchości w jamie ustnej?

Dzień dobry, proszę o poradę, może chociaż jakąś sugestię co jeszcze mogę zrobić... Mam 32 lata. W 2008 i 2015 roku przeszłam laparoskopie potworniaka na jajnikach, od ponad roku przejmuję tabletki antydepresyjne (alventa 150mg i trittico)- to tyle co do moich schorzeń. Od 5 miesięcy bardzo źle się czuję. Mam ciągle temp. 37-38 stopni pomimo, ze w przeszłości zawsze byla 36-36.6 Poza tym mam tyle objawów, że właściwie to mało kto wierzy, że tak może być, a ja już nue daję sobie z tym rady. Są to m.in. bóle głowy, suchość w jamie ustnej, nawracające infekcje grzybicze zwłaszcza w ustach i pochwie, bóle stawów, mięśni, silne bóle pleców, drżenie lewej ręki, ból lewego barku łopatki obojczyka i ręki, powiększone węzły w pachwinie oraz twardy guzek tam, wzdęcia non stop, zgaga, rzadkie ale ostre bóle brzucha w okolicy pępka i podbrzusza. Poza tym ciągłe zmęczenie, kompletny brak energii, duszności i ucisk w klatce piersiowej. Mam wrażenie, ze już dluzej tego nie wytrzymam. Mogłabym spać całe dnie , ledwo daję radę w pracy, a pracę mam dość ciężką w fabryce. Mieszkam za granicą, moj lekarz rodzinny ma mnie juz dosc... w nic mi nie wierzy, nie chce wyslac na badania. Będąc w Polsce zrobiłam badania - mocz, posiew kału i na pasożyty, poziom kalprotektyny w kale, morfologia, ob, crp, panel ANA, TSH, proby wątrobowe, sód podas i wszelkie tym podobne, usg brzucha - wszystko w mormie. Cholesterol całkowity lekko ponad normę oraz glukoza 100 wiec w gornej granicy. Odwiedzilam tez okuliste, poniewaz ostatnio widze gorzej, jakby przez mgłę i okazalo sie wzrok od ostatniej wizyty kilka lat temu sie pogorszyl na -0.5. Rowniez bylam u ginekologa - cytologia w normie-2, na jajniku guz o wielkosci 2cm, ktory nie jest torbielą. Najprawdopodobniej potworniak wraca. Teraz jestem z powrotem tu.. chciałam skierowanie do ginekologa, ale rodzinny uważa, ze nie ma potrzeby. Prosilam o ekg i zdjecie rtg gdyz 11 lat palilam papierosy wiec chcialam sprawdzic czy nie zaszly jakies zmiany. Lekarz powiedzial, ze jestem hipochondryczką i wmawiam sobie te bóle- moja psychiatra to wykluczyla, ciagle jestem pod jej stała opieką od dawna ( depresja byla spowodowana wyjazdem i brakiem aklimatyzacji w tamtym czasie, nie innymi zaburzeniami). Ech... Czy ktos moglby wskazac jakas droge co jeszxze moge zrobic?? Dodam, ze kiedys bylam osoba bardzo energetyczną i pracowita, dzis choc w glowie mam mnostwo pomyslow i planow cialo odmawia posluszenstwa współpracy, brak siły na cokolwiek. Nie chcę juz tak żyć, tak pragnę znów być sobą. I ostatnia juz rzecz, w ciagu tych kilku miesiecy bardzo sie postarzałam, wyryła mi sie głęboka lwia zmarszczka, policzki zapadniete, pelno siwych wlosow oraz schudlam 5 kg z powodu braku apetytu. Mam nadzieję, ze ktos dotrwa do konca tego wywodu i sprobuje cos doradzic ... Sara

Witam. Musi Pani zrobić plan co jest dla Pani najważniejsze. moja sugestia: 1/ badamy się u gin- poł i wykluczamy chorobę nowotworową, guzy i potworniaki.2/Czytamy ulotkę o lekach antydepresyjnych ich objawach ubocznych.3/Dobadanie grzybicy- to mogą być objawy rozsianej Candidiozy.4/ zapisanie się na jogę lub coś w tym guście i powolny powrót do formy i energii. Ja Pani wierzę,ze sie Pani żle czuje. Pozdrawiam serdecznie