Jak działa Pyrantelum?

jak działa pyrantelum?dwa dni temu podałam córce dawkę 2.5 ml pyrantelum(3.5 roku waga 13 kg). dzisiaj rano narzeka na swędzenie dupki. czy mogę jej podać znów dawkę leku?

Leczenie ustalić należy z lekarzem, który je zlecił po badaniu pacjenta. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.