Co zrobić, gdy dziecko połknie środek przeciwbólowy?

Witam mam pytanie czy jeżeli dziecko 2.5 letnie zje tabletkę ibufen kapsułek to coś może się stać czy jedna nic po niej mu nie będzie

Nie wiem jaką dawkę przyjęło dziecko. Proszę się w takich sytuacjach zawsze kontaktować z SORem pediatrycznym. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.