Jak farmakologicznie leczyć żylaki?

Witam mam 34lata od okolo 6 lat mam problem z zylakami od tygodnia zalwazylem ze moja lewa lydka strasznie spuchla i bolala nastepnego dnia opuchlizna ustapila minelo 3 dni i zowu bardzo napuchla i boli do tego stopnia ze mam problem z chodzeniem .chial bym spytac o nazwe leku tylko dostepnego w wielkiej brytani poniewaz aktualnie mieszkam w angli (niestety do lekarza moge isc tylko prv na co mnie niestac ) pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby wykluczyć proces zakrzepowy. Konieczna jest wizyta u lekarza.