Jak Hashimoto wpływa na pamięć?

witam serdecznie prosze mi napisac jaki wplyw hasmimoto ma napamiec?

Warto dodatkowo zrobić testy na nietolerancje pokarmowe, które również mogą powodować podobne objawy (my jako osoby chore na hashimoto - również ja, mamy predyspozycje do nietolerancji pokarmowych). Warto sprawdzić.
Pozdrawiam,
Ewa Trusewicz
www.dietaifitness.pl

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, choroba ta nie powinna mieć wpływ na pamięć i jej składowe. Pozdrawiam.

Choroba ma olbrzymi wpływ na pamięć. U osób cierpiących na to schorzenie bardzo często występuje tzw. mgła mózgowa. Na szczęście czasami wystarczy zastosować odpowiednią dietę, która może nie jest łatwa, ale za to możliwa do zrealizowania. Wystarczy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający. W razie pytań zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl