Jak interpretować badanie toksoplazmozy i co może ono oznaczać?

Witam potrzebuje interpretacji wyniku z Toksoplazmy IGG 137.40 TABELA: <1.0 NIEREAKTYWNE 1.0 <3.0 NIEJEDNOZNACZNE >3.0 REAKTYWNY IGM:7.840 TABELA <0.8 NIEREAKTYWNY 0.8 <1.0 NIEJEDNOZNACZNE >1.0 REAKTYWNE

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki świadczą o świeżym zakażeniu , proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego