Jak interpretować moje wyniki badań przesiewowych?

Panie doktorze mogę prosić o interpretację wyników. Długość ciemieniowa-siedzeniowa 57,9mm Przezernosc karku 1,8mm Wymiar dwuciemieniowy19, 6mm Płyn oodniowy w normie Pepowina Trojnaczyniowa Kość nosowa obecna Anatomia płodu prawidłową. TRISOMIA 21 Ryzyko podstawowe 1:882 Ryzyko skorygowane 1:11605 TRISOMIA 18RYz pods. 1:2091ryzyko skorygowane 1:11564.Trisomia 13 ryz. Podst. 1:6576 ryzyko skorygowane 1:20000. KOBIETA 26LAT.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego , ryzyko skorygowane jest dużo mniejsze niż ryzyko wyliczone