Co oznaczają moje wyniki badań w ciąży?

Witam Panie doktorze mogę o interpretację moich wyników. Długość ciemieniowa-siedzeniowa 57,9mm. Przezernosc karku 1,8mm. Wymiar dwuciemieniowy 19,6mm. Płyn oodniowy w normie. Pepowina Trojnaczyniowa. Kość nosowa obecna. Anatomia płodu wszystko prawidłowe. TRISOMIA 21 Ryzyko podstawowe 1:882 Ryzyko skorygowane 1:11605 TRISOMIA 18 R ryzyko podstawowe 1:2091 ryzyko skorygowane 1:11564 TRISOMIA 13 ryzyko podstawowe 1:6576 ryzyko skorygowane 1:20000 Wiek ciążowy 12 tygodni 2 dni Ostatnia miesiączka 29 styczeń. KOBIETA 26 LAT.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego , ryzyko skorygowane jest dużo mniejsze niż ryzyko wyliczone