Jak interpretować ten rezonans u męża?

Witam serdecznie mam rezonans męża czy mogę prosić o interpretację badania. Wizyte mamy za 2 tyg. Zwraca uwagę rizlabe obniżenue sygnału szpiku kostnego obraz niejednoznwdzby wskazaną dalszą diagnoza (wykluczenie m. In rekonwersji szpiku, chorób mieloproliferacyjnych, zaburzeń gospodarki żelaza). Osteofity krawędzi trzonow nierówności blasze granicznych, przeciążeniowe stłuszczenie i obrzęk szpiku przednich części trzonow c4 i c5. Na poziomie c4/c5 bulging krążka m-k i zmiany wytworcze kostne Na poziomie c5/c6 prawoboczna protruzjakrazka m-k

Bóle głowy przewlekłe;inne nietypowe objawy bez podłoża organicznego, mają zwykle złożoną etiologię, często towarzyszące zaburzenia nastroju, traumatyczne doświadczenia w przeszłości, wady postawy, inne schorzenia towarzyszące . Do pełnej konsultacji, wywiad, badanie, analiza wyników, wskazana rozmowa z psychologiem , Pozdrawiam i zapraszam