Jak interpretować wymiary tarczycy u 26-latki?

Czy wymiary tarczycy są prawidłowe? Tarczyca dwupłatowa o budzowie zrazikowej- płaty symetryczne. Płat prawy 2,47 cm na 1,3cm płat lewy 2,3 cm na 1,3cm. Cieśń i obrys tarczycy równe gładkie.

Lek. Wojciech Zygmunt

Nie można określić prawidłowych wymiarów tarczycy, ponieważ nie został podany trzeci wymiar narządu. Czy na pewno dobrze przepisała pani wyniki?