Jak interpretować wynik badań wątroby u osoby w 23 tc?

Dzień dobry, jestem w 23 tc, odebrałam dziś wyniki prób wątrobowych, są następujące: AST :40 U/l (norma 10-31) ALT: 64 U/l (norma 10-31) GGTP 17 U/l (norma <38) Bilirubina całk. 0.43 mg/dl (norma 0.20-1.30) Czy to niebezpieczne?

Czy występują objawy - świąd skóry, ból brzucha w okolicy wątroby? Proszę się skonsultować z lekarzem ginekologiem prowadzącym ciążę. Nie wiem jakie wyniki były uprzednio