Jak interpretować wynik badania histopatologicznego u 29-latki i co on oznacza?

Co oznacza wynik histopatologiczny Fragment wyrodniejacej martwe krwotoczne i zapalnie zmienionej doczesnej skupienia częściowo wyrodniających unaczyniowych kosmkow ciazy wczesnej fragmenty endometrium późnowydzielniczego

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na obecność zmian zapalnych - prawdopodobnie infekcje