Wynik badania histopatologicznego po poronieniu w 9. tygodniu

Witam Poronilam w 9 tyg ciazy,lekarze stwierdzili ze ciaza obumarla w 6 tyg. Prosze o interpretacje wyniku badania hist-pat.: Fragmenty niedojrzalego lozyska ze zwyrodnieniem i obrzekiem wiekszosci kosmkow,martwiczo zmienionej doczesnej,grupy komórek trofoblastu, fragmenty sekrecyjnego endometrium. Z gory dziekuje za pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na obecność niedojrzałego łożyska oraz zmienionej ciążowo błony śluzowej macicy. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który prowadził Pani ciążę.