Wyniki badania histopatologicznego u 22-latki

witam,odebralam wyniki badania his-pat, chcialabym wiedziec co oznaczaja i czy wszystko jest w porzadku . doczesna i kosmki lozyskowe. czesc kosmkow obrzeknieta bez cech zasniadu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadne nieprawidłowości. Opisane są tylko prawidłowe struktury łożyska i zmienionej "ciążowo" błony śluzowej macicy. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.