Jak interpretować wynik badania histopatologicznego u osoby, która nie miała urazu piersi?

Badanie histopatologiczne Topografia : Guz piersi lewej Fragment tkanki tłuszczowej o wymiarach 2,5*2*1 cm pokryty skórą długości 2 cm .Na przekrojach tuż pod skórą ognisko brunatnej tkanki o największym wymiarze1,3 cm. 01-02-zmiana .Skóra i tkanka podskórna z dobrze odgraniczony ogniskiem nieswoistej ziarniny .Proszę o interpretację .Dodam iż nigdy nie doznałam urazu piersi

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza diagnostyka i obserwacja. proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa lub lekarza poradni chorób piersi.