Jak interpretować wynik badania hormonów wykonanych w 3 dniu cyklu?

Witam. Proszę o interpretacje wyników. W trzecim dniu cyklu FSH: 8, estradiol 91. Mam 40 lat. Od jakiegoś czasu mam uderzenia goraca, brak ochoty na sex, ciągle jestem zmęczona, wypadają mi włosy, moja mama miała menopauzebw wieku 40 lat.

Lek. Michał Lenard

Wyniki badań są w granicach normy. W celu dalszej diagnostyki sugeruję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam!