Jak interpretować wynik badania morfologi krwi i czy konieczna jest konsultacja z lekarzem?

Dzien Dobry, Mam 30 lat (mezczyzna), moja morfologia nie wydaje sie prawidlowa: Monocyty pozdwyzszone do 12%, Eozynofile do 7% podczas gdy Limfocyty sa obnizone do 19,6%. OB przy tych wynikach jest na poziomie 22 mm/h. Reszta wynikow jest w normie, oprocz wysokiego cholesterolu na poziomie 5,43 (nie jestem pewien czy to moze miec wplyw). Najbardziej martwia mnie rozchwiane Limfocyty i Monocyty, czy powinienem skonsultowac sie z lekarzem?

Lek. Michał Lenard

Jak najbardziej, wskazana jest wizyta u Pańskiego lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!