Jak interpretować wynik badania nasienia u 27-latka?

Prosze o interpretacje wynikow nasienia, objetosc 2 ml , ph 9 , barwa mleczna , won swoista, ilosc plemnikow 122,5/ml , frakcja zywych plemnikow 72% , leukocyty 1-2 wpw , erytocyty wył : pojedyncze. Prosze o ocene, w badaniu nic nie pisze o morfologi, czy to znaczy ze jest ok?

Lek. Tomasz Budlewski

A o ruchu plemników? Konieczna ocena całego wyniku proponuje zgłosi się do androloga