Jak interpretować wynik badania OB u 39-latki?

Witam serdecznie 4 lata temu robilam morfologie wszystko wyszlo ok tylko OB 30 a CRP 23,7 do dnia dzisiejszego nie robilam kontroli tylko dr Dala aantybiotyk I nic wiecej dodam ze bad Anita robilam w Marcu a wczesniej przez 4 'Miesiace miAlam problem.z moczem oddawalam mocz po kilka kropelek czekam caly czas pelny pęcherza uczucie parcia na pęcherz robilam badania na Mocz ale nic nie wyszlo martwie sie czy to nie nowotwor Jakis podkreslam ze czuje sie od tych 4 lat super prosze mnie troche uspokic to bylo 4. Lata temu nic nie boli mnie prosze o odp podkresle ze Mam taka chirobe co mi wyskoczy np mam teraz pekajace kaciki ust tak sie naczytakam ze to anemia ci mi wyskoczy to odrazu szukam w internecie potem jezyk mnie Szczypal mocno wyczytakam E to niewydolnosc watrobowa czy Crp juz moglo zniknac boje sie zrobic badania Krwi bo boje sie ze Crp bedzie moze 800 taki Wynik prosze o odp dziekuje Dorotka

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania z krwi