Jak interpretować wynik badania RM u osoby z podejrzenie padaczki?

Lekarz kierował mojego męża na MR podejrzewają padaczkę.Czy z tego wyniku można coś wywnioskować.Poszerzenie przestrzeni podpajęczych okolicy sklepistości,płatów czo lowych,ciemieniowych.Zaniki korowe okolicy móżdżku.Komora IV w normie.Układ komorowy nadnamiotowy dyskretnieatroficznie szerszy,wskaźnik Schiersmanna w granicach 3,2 (norma 3,5 - 4).Poszerzenie przestrzeni okołonaczyniowych Robina-irchowa.W centrum semiovale obustronnieb widoczne drobne ogniska hypersygnałowe w sekwencjach T2,T2 FILAIR-zmiany naczyniopochodne.Ślad zmian zapalnych w zatokach obocznych nosa.Ślad zmian zapalnych w wyrostku sutkowym kości skroniowej prawej i lewej.W wykonanych sekwencjach T1 zależnych po podaniu kontrastu-drobny nazyniak żylny przy ograniczeniu prawym komory IV.Sekwencja DWI w normie

Bardzo wskazana ocena laryngologa . Opis sugeruje chorobę drobnych naczyń. Celowe EEG, ewentualna suplementacja preparatami Dr Ratha