Jak interpretować wynik badania RTG klatki piersiowej i czy ból jest związany z sercem?

Witam zrobilam rtg kr.piersiowego i wyszło pogłębienie kifoza piersiowa Nie co obniżone taczki Th7-Th8-Th9.co to oznacza i czy przez to może mnie boleć w kladce piersiowej i serce...

Lek. Tomasz Budlewski

na pewno konieczna dalsza diagnostyka jeśli wykluczone przyczyny sercowe i neurologiczne należy domniemac iż dolegliwości mogą byc tego pochodzenia