Bóle pleców i ból po prawej stronie klatki piersiowej w okolicy mostka
Witam od kilku lat mam bóle pleców i ból po prawej stronie klatki piersiowej w okolicy mostka. wynik MR kręgosłupa piersiowego. Pogłębienie fizjologicznych krzywizn kręgosłupa lordozy-kr.C oraz kifozy kr.Th Na poziomie Th3/Th4, Th7/Th8 i Th9/Th10 widoczne wypukliny krążków międzykręgowych grzbietowo modelujący worek oponowy. W Th9/10zmiany bardziej wyraźne, zwężają dodatkowo prawy otwór między kręgowy w początkowym odcinku. Czy w/w schorzenie może wywołać takie dolegliwości.

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Tak, zmiany w kręgosłupie piersiowym mogą odpowiadać za Pana dolegliwości, proszę pokazać wynik badania lekarzowi zlecającemu lub neurologowi.
Pozdrawiam