Jak interpretować wynik badania tarczycy i co on oznacza dla zdrowia 49-latki?

Dzień dobry, dzisiaj robiłam wyniki w kierunku pracy moje tarczycy i nie wiem co oznaczają dwa wskazania i czy mam sie czym nie pokoić prosze o pomoc .anty-TPO anty-TPO 13,94 IU/ml, anty-TG anty-TG 184,30 IU/ml, pzostałe mieszczą si ew normie. Pozdrawiam Alicja Ch.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o autoimmunologicznej chorobie tarczycy proszę koniecznie udac się do lekarza endokrynologa