Jak interpretować wynik badania tarczycy u osoby nerwowej przez ostatni czas?
Witam. JAK zinterpretować ten oto wynik . A więc jestem 10 mc po porodzie zrobiłam sobie badania i wyszło TSH-0.012 FT3-5,22 FT4-19.16 TRAB-1.96. Z badania usg mam napisane ( gruczoł tarczycowy o niejednorodnie obniżonej echogenicznosci z zaznaczonym podścieliskiem łącznotkankowym, bez ewidentny zmian ogniskowych, objętość tarczycy ok 8,7 ml.) W Diagnozie mam Choroba Graves -Basedowa do różnicowania z faza tyreotoksykozy w przebiegu choroby. Dodam że zrobiłam się ostatnio nerwowa

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
jakie są poprzednie wyniki i jakie normy?wskazana wizyta u endokrynologa.