Jak interpretować wynik badania toksoplazmozy u osoby w 12 tygodniu ciąży?

witam, jestem w 12 tygodniu ciąży odebrałam wyniki i niepokoi mnie wynik badania na toksoplazmozę Toxoplazma IgG ilościowo 3,5 IU/ml < 1,6 wynik ujemny 1,6 - <3 wynik wątpliwy >= 3 wynik dodatni Toxoplazma IgM 0,06 Index < 0,5 wynik ujemny 0,5 - <0,6 wynik wątpliwy >= 0,6 wynik dodatni. Proszę o pomoc bo już jestem przerażona

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik świadczy o dawniejszym zakażeniu lecz warto wykonać awidnosc . Aby poznać tzw wiek IgG