Czy dodatnie IgG oznacza, że nabyto już odporność?

Witam jestem w 9 tygodniu ciąży, dzisiaj odebrałam pozytywny wyniki na toksoplazmoze a wizytę mam dopiero za 5 dni, jak interpretować te wyniki czy dodatnie Igg oznacza ze nabyła juz odpornisci przy wcześniejszym zarażeniu? Toxoplazma Gondii P/C IGG 24,1 IU/ml (<1,6 Wynik ujemny, 1,6-3,0 wynik wątpliwy, >3,0wynik dodatni) Toxoplazma Gondii P/C IGG 1,13 (<0,5 wynik ujemny, 0,5-0,6 wynik wątpliwy, >0,6 wynik dodatni)

Lek. Tomasz Budlewski

Niskie dosyć miano wiec proszę oznaczyć awidnosc IgG aby poznać ich "wiek "