Jak interpretować wynik badania toksoplazmozy u osoby w 4 tygodniu ciąży?

witam chciała bym sie dowiedzieć czy wszystko jest w porzatku jestem w 4 miesiącu ciąży toxoplazmoza gondi p/c IgG (x41) >650,0 IU/ml toxoplazmoza gondi p/c IgG (x41) obecne toxoplazmoza gondi p/c/ IgM (X45) 0,3 Index toxoplazmoza gondi p/c IgM (X45) nieobecne

Lek. Michał Lenard

Wyniki badania wskazują, że jest Pani zdrowa, nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!