Jak interpretować wynik badania TSH u osoby w 8 tygodniu ciąży?

Ciąża i TSH na poziomie 6,2 8 tydzień . Co to oznacza i mam się martwić o dziecko ? Byłam u lekarza dostałam leki eutyrox 75 właściwie dopiero wyszło w wynikach czy do tej pory ma to wpływ duży na dziecko ? Będę się starać to obniżyć żebym K wiedziała o tum Wcześniej :(

Witaminy w ciąży

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Najważniejsze jest, że włączono odpowiednie leczenie tak szybko. warto przed planowaną ciążą wykonać badania kontrolne, ale nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko wyłapać.