Jak interpretować wynik badania USG macicy i co ono oznacza?
Dzień dobry byłam na badaniu USG opis następujący:trzon macicy o niejednorodnym echu i równych obrysach o wymiarach prawidłowych,Mięśniak???w obrębie ściany przedniej obszar o obniżonym echu o średnicy 12mm.Endometrioza o grubości 8mm bez zmian.jajniki o wymiarach jp.26*15mm,jl32*26mm zatarty tkliwy przy poruszaniu.Zatoka Douglasa wolna. co to wszystko oznacza z góry dziękuję za odpowiedz

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
oznacza iż konieczne jest rozszerzenie diagnostyki aby poznać czym są powyżej opisywane zmiany