Jak interpretować wynik badania USG macicy i jakie leczenie powinna podjąć osoba chora?

usg doppler,macica w przodozgieciu o nierównychzarysach i niejednolitej echogenicznosci .wym 48x51.od myometrium tyl.sciany uszypułowana zmiana o niejednorodnie obnizonej echogenicznosci/mięśniak? z obszarami plynowymi o sr.45x43... co mnie czeka?

Lek. Tomasz Budlewski

rozszerzenie diagnostyki która także może zawierać laparotomię zwiadowczą .