Jak interpretować wynik badania wątroby u 35-latki?

Co to oznacza: W segmencie 6 wątroby na obszarze wlk.20x16 mm widoczne w fazie żylnej hypodensyjne pasma bliznowate z pozaciąganiem torebki. poza tym wątroba bez zmian ogniskowych,nie powiększona , o prawidłowej gęstości , jednorodna

Lek. Tomasz Budlewski

Konievzne jest rozszerzenie diagnostyki i wyjaśnienie charakteru powyżej opisywanej zmiany proszę koniecznie udac się do lekarza internisty