Jak interpretować wynik rezonansu magnetycznego u 41-letniej kobiety?

Witam. 30 kwietnia miałam robiony 3 rezonans , w którym stwierdzono: zaburzenia uwodnienia krążków m-k L3-L4, L4-L5 i L5-L6. W obrębie blaszki granicznej dolnej trzonu kręgu L5 widoczne pasmo podwyższonego sygnału w sekwencjach T2 zależonych oraz niskiego w sekwencji T1 - zmiany otypie Modic I. Torbiele Tarlova wielkości 16 mm, obustronnie na poziomie trzonu kręgu S3, widoczne również torbiele okołokorzeniowe nerwów S3 obustronnie. Prosiłabym o interpretację oraz, co mam dalej robić. Z góry bardzo dziękuję

Witam serdecznie,

Wynik badania uwidocznił m.in. torbiele.
Z wynikiem należy zgłosić się do lekarza zlecającego badanie lub neurologa/neurochirurga celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.