Jak interpretować wynik RM kolana u 28-latki?

Witam! Proszę o pomoc w zrozumieniu opisu RM kolana. Oto mój wynik: W obrębie kłykcia udowego bocznego widoczny jest nieduży brzeżnie zlokalizowany obszar dyskretnego obrzęku szpiku oraz krótkie (8,5 mm) w przybliżeniu linijne ognisko podchrzęstne o średnicy ok. 2,5 mm, o przebiegu prostopadłym do powierzchni stawowej, o sygnałach płynowych - mikrozłamanie podchrzęstne? Poza tym struktury kostne i tkanki miękkie stawu kolanowego objęte badaniem zmian nie wykazują. Ścięgno m. czworogłowego i więzadło właściwe rzepki o prawidłowym przebiegu i prawidłowym sygnale. Ciało tłuszczowe Hoffy bez cech przerostu, o prawidłowym sygnale. Dół podkolanowy w normie. WNIOSKI: Cechy przebytego stłuczenia kłykcia udowego bocznego , podejrzenie drobnego mikrozłamania podchrzęstnego w tym obszarze. Obraz MR niejednoznaczny, decyduje obraz kliniczny.

Ciężko ocenić bez wywiadu i badania ale jeżeli był w niedawnym czasie jakiś uraz to wynik przedstawia niewielkie uszkodzenie chrząstki stawowej ,które powinno się samo wygoić.