Jak interpretować wynik USG tarczycy i co on oznacza?

Proszę o pomoc w interpretacji wyników usg tarczycy,tsh i anty tpo. Tarczyca płat lewy obj4.3ml płat prawy 5.7ml tarczyca o strukturze jednorodnej i prawidłowej echogenicznosci bez zmian ogniskowych.W opcji dopplerowskiej przez tarczyca dosc skąpe. Tsh 2.420 norma 0.270 -4.200 Anty-tpo 10.19 norma 0.00-34.00

Lek. Tomasz Budlewski

Trochę zmniejszona objętość tarczycy , Wskazna kontrola u endokrynologa , wyniki ok , a jakie objawy ?