Jak interpretować wyniki badań cholesterolu u 24-latki?

Witam, proszę o interpretację poniższych wyników badań. Kobieta,24 lata,brak chorób. Cholesterol całkowity-106 mg/dl(spada systematycznie) Cholesterol HDL-54 mg/dl Cholesterol LDL-43 mg/dl Trójglicerydy-41 mg/dl Prolaktyna-58 ng/ml Witamina B12-178 pg/ml Z morfologii krwi nieprawidłowości to: MCHC-36g/dl MPV-8 fl P-LCR-16% Bazofile-0,01 tys Eozynofile-0,9% Reszta badań (OB,sód,potas,wapń,magnez,żelazo,ferrytyna,ALT,AST,glukoza,homocysteina,TSH,FT3,FT4,kortyzol) w normie. Z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka dieta? Czy jakieś odchudzanie ? Jaka obecna masa ciała ? Sadze ze konieczna diagnostyka w warunkach oddziału chorób wewnętrznych